Contacts

Contacts by Language

Russian, English, Finnish

Pjotr Särki

Joukkue
Espoon Palloseura

Farsi, English, Finnish

Mostafa Modabberian

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U12 Akatemia, U12/2011

Swedish, English, Finnish

Jani Lehmuskoski

Vastuuvalmentaja Valmennuspäällikkö U10-U13
Joukkue
U10 Akatemia

Romanian, English, Finnish

Ionel Armean

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U6 ja U5 (2017 ja 2018)

Albanian, English, Finnish

Arta Zeqiri

Joukkue
Espoon Palloseura

Somali, English, Finnish

Khalid Ibrahim

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U11 Akatemia, U11/2012

Hungarian, English, German, Finnish

Arpad Mester

Naiset edustus vastuuvalmentaja
Joukkue
Espoon Palloseura

Arabic, French, English, Finnish

Said Aqqa

Joukkue
Espoon Palloseura

Estonian, English, Finnish

Aarne Sulg

Ikäluokkavalmentaja Valmennuspäällikkö U6-U9
Joukkue
U10/2013, U7/2016

Contacts by Age Group

Football School 5-6 y/o

Tom Jolkkonen

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
Jalkapallokoulu, U6 ja U5 (2017 ja 2018)

U7 (2016)

Aarne Sulg

Ikäluokkavalmentaja Valmennuspäällikkö U6-U9
Joukkue
U10/2013, U7/2016

U8 (2015) and Junior Academy U8

Riku Björklund

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U8 Punainen, U8/2015

U9 (2014) and Junior Academy U9

Aavo Sarap

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U9 Punainen, U9/2014

U10 (2013) and Academy U10

Tuomas Tiippana

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U12 Akatemia, U12/2011

U11 (2012) and Academy U11

Khalid Ibrahim

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U11 Akatemia, U11/2012

U12 (2011) and Academy U12

Mostafa Modabberian

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U12 Akatemia, U12/2011

U13 (2010) and Academy U13

Eero Laurila

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U13 Akatemia, U13/2010

U14 (2009) and Academy U14

Teemu Metsola

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U14/2009

U15 (2008)

Ricardo Oquendo

Ikäluokkavalmentaja Vastuuvalmentaja
Joukkue
U14 Akatemia, U15/2008

U18 Girls

Linda Ruutu

Talenttivalmentaja TU13-TU15 Vastuuvalmentaja
Joukkue
TU18 Tytöt B1

U17 Boys

Stefan Wikström

Ikäluokkavalmentaja
Joukkue
U17 Pojat B1

U20 Boys

Oyeniran "Sunny" Akintimehin

Vastuuvalmentaja
Joukkue
U20/2002-2004

Women’s First Team

Arpad Mester

Naiset edustus vastuuvalmentaja
Joukkue
Espoon Palloseura

Men’s First Team

Tiago Santos

Miehet edustus vastuuvalmentaja
Joukkue
Espoon Palloseura

Seniors 35+

Terho Rehmonen

Joukkueenjohtaja
Joukkue
Ikämiehet

Recreational Football for Adults

Jimi Virtamo

Jalkapallokoulu Alakoulu- ja päiväkotijalkapallo Liikuntapalvelut
Joukkue
Espoon Palloseura

Other Adult’s Teams

Staff Contacts

President

Petteri Vartiainen

Puheenjohtaja
Joukkue
Espoon Palloseura

Executive Director

Janne Ohralahti

Toiminnanjohtaja
Joukkue
Espoon Palloseura

Sport Director

Janne Kangasniemi

Urheilutoimenjohtaja
Joukkue
Espoon Palloseura

Member Services

Ionel Armean

Seurakoordinaattori
Joukkue
Espoon Palloseura